הסיורים והפעילויות השונות מתקיימים באזור שדה בוקר, רק 40 דקות דרומית לבאר שבע. נקודות היציאה והסיום המדוייקות משתנות בהתאם לסיור. מספר ימים לפני הפעילות תקבלו מייל עם פרטים מדוייקים לגבי המפגש וטלפון של איש הקשר במקום.
השנה הפעילות מורכבת מעשרות פעילויות לבחירה בשנות שונות לאורך היום. כנסו לתוכנית הסיורים והאטרקציות כדי לבחור את הפעילויות המתאימות לכם, בשעות המתאימות לכם
מחיר הכרטיס משתנה לפי משך הפעילות/הסיור.
  • 25 ש"ח לאדם לפעילות קצרה, של פחות מ 3 שעות. 
  • 50 ש"ח לאדם לפעילות ארוכה, של 3 שעות ומעלה.
המחירים הינם מסובסדים במיוחד לטובת המשתתפים
כל משתתף, בכל גיל, חייב בכרטיס כיוון שאנו מוגבלים ל-20 איש בקפסולה. עם זאת, יש מחיר מיוחד של 5 ש"ח בלבד לפעוטות עד גיל 3. יש לבחור "כרטיס לפעוטות" לפי מספר הפעוטות ומספר הסיורים אליהם אתם רושמים אותם.ן (למשל 2 פעוטות ל-3 סיורים, יש לבחור 6 כרטיסי פעוטות)
כל כרטיס כולל השתתפות בפעילות מודרכת אחת, וביטוח  של הפעילות. הפעילות מסובסדת ע"י המארגני הפעילות, כדי לאפשר לכם לבחור מספר פעילויות במהלך סוף השבוע
בהחלט. הפעילות מתקיימת בקפסולות מודרכות, של 20 איש, באוויר הפתוח, תוך עטיית מסיכות, ולאחר רישום מראש ומילוי הצהרת בריאות. כל סיור/פעילות הינו נפרד ולא מתקיימת פעילות משותפת לכלל המשתתפים.
לפרטים נוספים על ההנחיות קראו כאן: https://www.gov.il/he/Departments/faq/allowed-prohibited-corona
כן, נדרשת חובת מסיכה.
ע"פ התקנות, הפטור ממסיכה לפעילות ספורט הינו רק עבור אדם המבצע פעילות ספורט יחידנית עם אדם קבוע אחד או עם אנשים הגרים באותו מקום המבצעים פעילות ספורט יחד.   לפרטים נוספים על ההנחיות קראו כאן: https://www.gov.il/he/Departments/faq/allowed-prohibited-corona
במרחב יש מספר אזורים מתאימים לישיבה מוצלת באוויר הפתוח. למשל- חורשת הרועה מול תחנת הדלק ומלון קדמא, באזור הסמוך לצריף בן גוריון, במבואת הצינים בכניסה למדרשת בן גוריון, ועוד.
תהייה עמדת חלוקה הפתוחה בין השעות 7 ל 16 בכל יום פעילות. פרטים על מיקום העמדה יישלחו לרוכשים מספר ימים לפני הפעילות
רב הסיורים והפעילויות מתאימים מאד למשפחות עם ילדים קטנים. קראו את הדגשים לכל פעילות. שם מצויין גם למי הוא מתאים והאם יש מגבלות כלשהן. ככלל אנו ממליצים לטייל עם מנשא ולא עם עגלה
במסלולי הרכיבה, הרכיבה היא בשטח, ולכן יש להצטייד באופני שטח.
אנו מאפשרים לכם לרכב עם האופניים שלכם, בתנאי שהן תקינות, ושאתם רוכבים עם קסדה. המארגנים אינם לוקחים אחריות על אופניים לא תקינות, או על תקלה או עיכוב שייגרמו עקב כך. יש גם אפשרות להשכיר אופניים. פרטים בפירוט הסיורים והאטרקציות
דצמבר הוא חודש נהדר לפעילות חוץ באזור הר הנגב. בשעות היום נעים, ועם יחסית מעט ימי גשם. במידה וצפוי מזג אויר סוער או גשום- תידחה הפעילות לשבוע אח"כ (24-25-26 בדצמבר) באותם ימים ושעות, רק בדילוג של שבוע. 
במידה ונכנסתם לבידוד, או אובחנתם כחולים בקורונה, ואינכם יכולים להגיע, יש להודיע מיידית למארגנים במייל info@zaadatbg.org.il ואנו נזכה אתכם במחיר הכרטיס (בניכוי 5% דמי רישום וטיפול). חשוב לציין שיש להודיע מראש כדי לשחרר את המקום שלכם בפעילות. לפיכך, לא יתקבלו הודעות בדיעבד ולא יינתן זיכוי במידה ולא שחררתם את מקומכם בסיור. ייתכן ותידרשו להציג אישור של משרד הבריאות להוכחת הכניסה לבידוד.
אנו כמובן לא יכולים למנוע ממך לטייל עצמאית כל השנה, אך אין לכך כל קשר לפעילות המאורגנת, לא ניתן להצטרף להדרכה במהלכה, וכמובן אינכם מכוסים בביטוח. שימו לב שחלק מהמסלולים המודרכים נפתחים במיוחד למשתתפי הארוע.
ניתן לבטל את ההשתתפות עד יומיים לפני הפעילות, וזאת בהודעה מראש למייל info@zaadatbg.org.il. תוחזר עלות הכרטיסים בניכוי 5% דמי רישום וטיפול. לגבי הודעה מאוחרת יותר נחזיר את דמי ההשתתפות (בניכוי 5% דמי רישום וטיפול) רק אם נרשמו אחרים במקומכם. לפיכך, ועקב מספר המשתתפים המוגבל בכל קפסולה, אנו מבקשים להודיע מראש בכל מקרה במידה ואינכם יכולים להגיע, כדי לפנות את מקומכם למשתתפים אחרים.
לא ניתן יהיה לבטל השתתפות בדיעבד.
במידה ויוטל סגר או מגבלות אחרות ע"י המדינה שימנעו את קיום הפעילות, הכל יידחה בשבוע, לתאריכים 24-25-26 בדצמבר. במידה וגם בתאריך זה לא תוכל להתקיים הפעילות, אנו נעדכן לגבי מועד חלופי או החזר דמי ההשתתפות.
לא, ההשתתפות ברישום מראש בלבד. מומלץ להזדרז ולהבטיח את מקומכם, עקב מספר המשתתפים המצומצם בכל קפסולה
יש גם מסלולי ריצה (ואפילו ריצה משפחתית הורים וילדים), רכיבת אופניים, וגם פעילויות משלימות באזור , כגון קיר טיפוס. 
המארגנים לא קשורים למקומות לינה מסויימים. מוזמנים לפנות עצמאית. גם במידה ולא שריינתם מקום לינה ניתן להצטרף לפעילויות כפעילות יומית. אנו יותר קרובים ממה שנראה לך...
כנסו וקראו פרטים נוספים תחת "מה עוד לעשות"